InstagramFacebook
Kristiāna Rancāne
Kristiāna Rancāne
Kristiāna Rancāne 2021.gadā izveidoja savu uzņēmumu “SimplyLove“. Tie bija sevis meklējumi un vēlme darīt pašai, kļūt neatkarīgākai un radīt. Tas bija viņas sapnis, kurš piepildījās. Šobrīd šo sapni Kristiāna virza uz mērķi palīdzēt cilvēkiem iemācīties ko jaunu, relaksēties, izprast sevi un apkārtējo pasauli un piepildīt arī viņu sapņus. Pirmais produkts, kurš bija sapņu, ieceru un mērķu grāmata “Sapnim būt!”, šobrīd ir izpārdots. Ir vēlme to nedaudz pārveidot un atkal piedāvāt klientiem. Šī grāmata ir īpaša un ļauj sapņus pārvērst mērķos un tos piepildīt visu dzīvi. Ar to jau ļoti daudzi cilvēki ir uzdrošinājušies piepildīt sapņus un sekot saviem mērķiem. Vēl ir radītas 4 mandalu grāmatas (“Mandalas mieram”, “Byut!”, “Harmonized” un “Miers”) sevis izprašanai, kurās cilvēki var mācīties būt klātesoši, relaksēties un apgūt koncentrēšanās prasmes.

Krāsojamā grāmata

Grāmata “Alfabēts”, kas šobrīd ir pārmaiņu procesā, radās ar domu dot iespēju bērniem iepazīt ne tikai vienu vārdu, kas sākas uz konkrētā alfabēta burta, bet ļaut apgūt dažādus un daudzveidīgus vārdus. Turklāt – grāmata ir izmantojama daudz un dažādos veidos:
 • izkrāsot attēlu,
 • izkrāsot vārdu,
 • ierakstīt jau sev zināmos vārdus,
 • uzzīmēt sev zināmos vārdus,
 • atkārtot dažādus dzīvniekus,
 • priekšmetus, lietas.

Man šķiet, ka ir pārāk daudz vienveidīgu grāmatu, kas rada priekšstatu, ka nekā cita nav. Bet ir. Un ir daudz brīnišķīgu lietu un vārdu, ko apgūt. Turklāt šo grāmatu var izmantot ne tikai mazi bērni, bet arī lielāki bērni un pat pieaugušie, kuri mācās valodu, jo dizains nav bērnišķīgs un arī vārdi ir ar dažādu sarežģītības pakāpi. Mācīties, sapņot un būt klātesošam! Šīs ir tās vērtības, uz kurām, manuprāt, jātiecas katram.

Izglītība

Kristiāna Rancāne ieguvusi bakalaura grādu izglītībā un pamatizglītībā (1.-6. klasēm) un sociālo zinību skolotāja kvalifikāciju Daugavpils Universitātes Izglītības un vadības fakultātē. Viņa ir arī ieguvusi apliecību par 72 st. kursos “Bērncentrētas vides veidošana pirmsskolas izglītības iestādē”.
Gadu nostrādājusi par sociālo zinību un dabaszinību, bet 2 gadus par latviešu valodas skolotāju mazākumtautību skolā. Vadījusi arī nodarbības bērnu nometnē.

 

Citi autora darbi

 • Krāsojamā mandalu grāmata “Miers”
  Kristiāna Rancāne
  9,50 
 • Krāsojamā mandalu grāmata “Harmonized”
  Kristiāna Rancāne
  9,50 
 • Krāsojamā mandalu grāmata “Byut!”
  Kristiāna Rancāne
  9,50 
 • Saziņas veidlapa

  "*" indicates required fields

  Kontaktpersona*