InstagramFacebook
Jāks Rosāre

Uzzini vairāk par investēšanu;

Ieteicamā literatūra:

 1. Robin and Robert Charlton, How To Retire Early: Your Guide to Getting Rich Slowly and Retiring on Less.
 2. Jim Cramer, Real Money: Sane Investing in an Insane World.
 3. Jim Cramer, Stay Mad for Life: Get Rich, Stay Rich (Make Your Kids Even Richer)
 4. Alexander Elder, Trading for a Living.
 5. Džons K. Bogls, Par saprātīgu investēšanu
 6. Peter Lynch, One Up on the Wall Street.
 7. Christopher W. Mayer, 100 baggers.

Raksti, intervijas un informācija latviešu valodā un medijos par un ap Jāku Rosāri:

Jāks Rosāre
Jāks Rosāre (Jaak Roosaare) ir ievērojams igauņu investors un autors. Jāks sāka nodarboties ar uzņēmējdarbību jau 14 gadu vecumā, veica savus pirmos akciju darījumus 17 gadu vecumā un kā students septiņas vasaras ASV pārdeva grāmatas. Viņš ir absolvējis EBS (Igaunijas Biznesa skola) ar augstiem sasniegumiem un ir uzrakstījis vairākus pētījumus par akciju tirgiem un četras grāmatas par finanšu pratību. Jāks ir aktīvs investors kopš 1999. gada. Kopš 2002. gada viņš ir ekskluzīvā 50% kluba biedrs, ieguldot vismaz pusi no saviem ienākumiem, tādā veidā radot pasīvos ienākumus. Viņš ir mentors skolēniem, vada apmācības, uztur blogu un iegulda nekustamajā īpašumā, nekustamo īpašumu aizdevumos un dividenžu akcijās.
Jāks ir precējies trīs bērnu tēvs. Viņa vaļasprieki ir lasīšana, ceļošana un riteņbraukšana. Pastāvīgi lasa un paplašina savas zināšanas par ieguldījumiem, un uzskata, ka viņam ir paveicies, ka tas ir arī viņa hobijs. Jāka misija ir palīdzēt cilvēkiem risināt finanšu jautājumus un veidot kapitālu, lai viņi varētu dzīvot labāk un baudīt dzīvi vairāk, tāpēc arī viņš ir investors.
Kopš 2014. gada Jāks vismaz reizi gadā Latvijā ir vadījis lekcijas par investēšanu. Šīs lekcijas parasti organizē Southwestern Advantage pievienotās vērtības lekciju organizācija Ko nemāca skolā.
Personīgo blogu igauņu valodā iespējams apskatīt arī roosaare.com 

 

Citi autora darbi

 • Bagātības rokasgrāmata
  Jāks Rosāre
  26,95 
 • Saziņas veidlapa

  "*" indicates required fields

  Kontaktpersona*