InstagramFacebook
Ieva Kaķīte

Produktu klāsts paplašināsies

Turpmāk plānots izveidot vairākus praktiskus materiālus, kurus individuālam cilvēkam ir viegli pielietot ikdienā un motivēt par šīm lietām aizdomāties vairāk. Viena no lielākajām grupām, kuriem šogad plānots izstrādāt materiālus, ir jaunieši, jo jāsāk ar jaunu cilvēku izglītošanu, lai Latvijā ir daudz vairāk turīgu iedzīvotāju, kuri gudri rīkojas ar naudu un nes lielāku atdevi tautsaimniecībai un jūtas laimīgi.

Ieva Kaķīte

Uzņēmēja Ieva Kaķīte

Es esmu uzņēmēja, Ieva Kaķīte. Man vienmēr ir gribējies palīdzēt cilvēkiem kļūt finansiāli stabilākiem, ļoti svarīgi dalīties ar personīgo pieredzi un zināšanām šajā jomā, lai palīdzētu citiem sasniegt finansiālu stabilitāti un veidot labāku nākotni.

Uzskatu, ka finanšu plānošana un naudas pārvaldīšana ir individuāls process, kas atkarīgs no katra paša konkrētajām vajadzībām, mērķiem un situācijas, turklāt zināšanām par naudu jābūt visiem ģimenes locekļiem, neatkarīgi no vecuma, kur katrs pats sev veido finanšu plānu un zināšanas pēc savām vajadzībām. Sākotnēji pati visu izpētu, izmēģinu un tikai pēctam iesaku citiem, ja tas labi strādā.

Izglītība:

Bakalaurs /BA Media Production / University of Bedfordshire, UK

Programmas novirziens ir filmu veidošana, taču esmu darbojusies gan kā producente, gan projektu un finanšu vadītāja filmu nozarē, kur mani palūdza iet šajā virzienā, jo ļoti labi tiku galā ar uzdevumiem un vienīgā regulāri tiku iesaistīta augstāko klašu kursu darbos un gala projektos.

Tālākās izglītības ar papildus kursiem ir projektu vadībā un darbā pedagoģijas darba vidē balstītu mācību īstenošanā.

Iepriekšējā pieredze:

Kaut arī esmu strādājusi Finanšu sektorā gan bankā gan IT uzņēmumos pārvaldot lielu projektu finanses, uzskatu par savu galveno mācību līdzekli atbilstošas grāmatas un dabīgo interesi likumdošanā un iestāžu piedāvātajos rīkos, kur regulāri sekoju līdzi sev aktuālajām tēmām par iespējām to ieviest ikdienā plānojot finanses.

Nākotnes vīzija un kāpēc dari to, ko dari:

Tā kā Latvijā finanšu izglītība nav obligāta, tad mums ir liels risks palaist garām praktisku informāciju, kas mums ļoti noderētu. Ir daudz palīdzīgu rīku, kuri mums ir brīvi pieejamas ikdienā, bet jāsāk ar jautājumu vai mēs vispār zinām, ka tas pastāv, un kur to meklēt, ja par to esam nejauši kaut kur dzirdējuši?

Man patiesi interesē kā palīdzēt cilvēkiem iegūt finansiālu drošību, un parādīt, ka tas nav nekas neiespējams un patiesībā ir vērtīgi un interesanti kolīdz uzsāk šajā darboties.

Sākotnēji pati eksperimentēju ar metodēm un visu praktiski pildīju, pēctam motivēju tuvākos cilvēkus domāt par šīm lietām un veicu praktiskus ieteikumus. Vēlāk sapratu, ka ,ja maniem paziņām tas noder, tad kādēļ gan nepiedāvāt šo iespēju arī tālāk.

Tādēļ tapa SIA Fortuna 8

Uzņēmuma mērķis ir piedāvāt dažādus produktus, kas izglītotu un celtu Latvijas iedzīvotāju finansiālo drošību, šogad galvenais produkts ir Interaktīvais Finanšu kalendārs 2024, kur katram mēnesim ir sava tematika, ko izzināt un aktīvi iesaistīties, lai palīdzētu uzkrāt drošības spilvenu.

Uzskatu, ka svarīgi ģimenē ir mācīt par sevis izglītošanu naudas jautājumos no agra vecuma, piemēram, savam dēlam jau kopš 8 gadu vecuma devu vieglas grāmatas biznesa domāšanas ievirzei un par naudas tēmām, kas bija galvenais avots kā viņam nopelnīt kabatas naudu atkarībā no diskusiju apjoma un vērtības. Mums mājās nav iespējams nopenīt naudu darot mājasdarbus, tos jādara tāpat, par savas vides sakārtošanu esi pats atbildīgs. Šāda pieeja māca investēt savā izglītībā, nevis strādāt cita labā.

Citi autora darbi

  • Interaktīvs Finanšu kalendārs – uzkrāj “Drošības Spilvenu”
    Ieva Kaķīte
    Original price was: 10,95 €.Current price is: 9,00 €.
  • Saziņas veidlapa

    "*" indicates required fields

    Kontaktpersona*