InstagramFacebook
Uzdāvini izlaidumā skolēniem nākotnes bagātību – skolām

Uzdāvini izlaidumā skolēniem nākotnes bagātību – skolām

Uzdāvini potenicālu būt bagātam. Igaunijā pirms 10 gadiem grāmata tika uzdāvināta visiem skolēniem absolvējot 12. klasi. Šajā laikā investēšanas kultūra ir uzlabojusies daudzkārtīgi, un igauņi ir vieni no lielākajiem investoriem arī Latvijas vērtspapīros. Tagad arī mums ir iespēja uzzināt to, ko skolā par naudu nemāca.

Aprīlis 22, 2024

Vai tas nebūtu lieliski, ja visi absolventi varētu būt gatavi ne tikai augstskolai, bet arī zinātu, kā kļūt finansiāli brīviem? Tieši tāpēc izveidojām īpašo piedāvājumu skolām, lai skolēniem būtu iespēja apgūt finanšu pamatus vienkārši, saprotami un ar reāliem Baltijas piemēriem.

2013. gadā Jāka Rosāres “Bagātības rokasgrāmata” Igaunijā tika izdalīta 12. klases absolventiem visā valstī. Un mēs skaidri varam redzēt, ka pa šiem gadiem investēšanas kultūra Igaunijā ir daudz augstākā līmenī, kā pie mums Latvijā. Mācīsimies no panākumus bagātajiem kamiņiem un investēsim mūsu jaunatnes finanšu pratībā.

Lieliska iespēja skolai vai pagastam visām klasēm izlaidumā uzdāvināt potenciālu kļūt finansiāli brīviem un bagātiem:

Piedāvājums skolēm - izlaiduma dāvana skolēniem.

 

Grāmatas ir lieliska dāvana 9. klases skolēniem, jo tajā aprakstīta informācija, kas derīga jau iesākot vidusskolu – naudas krāšana, labo finanšu ieradumu veidošana, izpratne par pelnīšanu un izglītības lomu tajā. Tas dod arī papildus stimulu

12. klases skolēniem grāmata būs īpaši noderīga, jo minēti reāli piemēri, kur un kā var investēt kā Baltijas iedzīvotājs, kā arī ar to saistītie reālie riski un potenciāls.

Grāmatas saturā var redzēt, ka lielākā daļa skolas programmā netiek iekļauta. Taču bieži vien tēmas, kuras ir mācību programmās, tiek apskatītas tikai teorētiski un grūti tās skolēniem sasaistīt ar mūsdienu ikdienas realitāti. Jāks ir netikai aprakstījis savu pieredzi investora ceļā no bērna kājas, bet arī intervējis dažādus Baltijas uzņēmējus un investorus, lai dotu plašāku perspektīvu un pieredzes dažādību.

 

 

Lielai daļai skolēnu nav bijusi iespēja uzaugt turīgās ģimenēs, kurās ir iemācīti labi finanšu paradumi. Tāpat arī Jāks uzauga parastā strādnieku ģimenē. Pateicoties viņa bērnības interesei par naudu un kā tā darbojas, Jākam bija iespēja jau laicīgi apgūt vajadzīgo informāciju, pieļaut pirmās kļūdas un beigās kļūt par multimiljonāru dzīvojot tepat Baltijā. Investēšana visnotaļ nav bez riska, taču arī būt par darbinieku ir riskanti. Paļauties uz vienu ienākumu avotu ir ārkārtīgi riskanti. Dzīve ir ļoti riskanta, tāpēc labāk apgūt visdažādākās iespējas, kā pret tām nodrošināties. Par to arī vairāk grāmatā “Bagātības rokasgrāmata”

 

Vairāk par Jāku Rosāri var uzzināt šeit>>

Grāmatu atsevišķi iespējams iegādāties arī šeit>>

Citi notikumi

Aprīlis 2024

Pie

19

00:00

Piedalies izlozē un laimē!

Piedalies izlozē un laimē!

Iespēja visiem, kuri ir iegādājušies mūsu jaunāko grāmatu “Bagātības Rokasgrāmata”, publicēt atsauksmi un piedalīties izlozē. Vai esi to jau izlasījis? Sācis lasīt?  Varbūt, pat izmanto grāmatā iegūto informāciju? MontMasca ļoti novērtē katra lasītāja atsauksmes, tāpēc vēlamies dzirdēt jūsu domas. Kā “paldies” izlozēsim laimīgo, kas iegūs papildus produktus finanšu jomā sev vai dāvanai. Ko izlozēsim?   […]

Maijā 2024

Cet

16

09:50

Māras Ozolas lekcija Kalvenes pamatskolā “Vai ir labi lamāties?”

Māras Ozolas lekcija Kalvenes pamatskolā “Vai ir labi lamāties?”

Kalvenes pamatskola

Lekcija par lamāšanos un rupjībām jauniešu vidū Kalvenes pamatskolā.

Ses

18

19:00

Muzeju nakts ekskursija “Pansija pilī”

Muzeju nakts ekskursija “Pansija pilī”

Siguldas novads, Krimuldas pagasts, Inciems, Anšlava Eglīša iela 1

Skolotājas Māras Ozolas pavadībā iespēja piedalīties bezmaksas ekskursijā pa Anšlava Eglīša "Pansija pilī" grāmatā aprakstītajām vietām.